Νάκυ Αγάθου, Το Κορίτσι του Μποντ!
44 χρόνια πίσω, η μετέπειτα παρουσιάστρια ορόσημο της ελληνικής τηλεόρασης Νάκυ Αγάθου, διαφημίζει το τσάι Μποντ…Μπρουκ Μποντ, που είναι απόλαυσις! ΣχετικάΆρθρα Άγνωστες ιστορίες για την Μαίρη Χρονοπούλου 16 Ιουλίου 2024 O φονικός καύσωνας του 1982 13 Ιουλίου 2024 Συλλεκτικό: Νοσταλγική εκδρομή με τα είδωλα των ΄70ς 8 Ιουλίου 2024
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί