«Η κυρία Κλάιν» για δεύτερη χρονιά στο Θέατρο Αργώ
Η Αιμιλία Υψηλάντη, η Νατάσα Καλογρίδη και η Σάρα Εσκενάζη συναντώνται για δεύτερη χρονιά στη σκηνή του θεάτρου Αργώ, στο έργο «Η κυρία Κλάιν» του Νίκολας Ράιτ σε σκηνοθεσία της Χρύσας Καψούλη. ΣχετικάΆρθρα ‘Αγιος Έρωτας: Ποια είναι η Χλόη 27 Ιουλίου 2024 «Ο αόρατος επισκέπτης» στο Θέατρο Κάτια Δανδουλάκη 27 Ιουλίου 2024 Η Μάγισσα – … Συνεχίστε να διαβάζετε το «Η κυρία Κλάιν» για δεύτερη χρονιά στο Θέατρο Αργώ.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί