«Ο Πατέρας» του Σουηδού δραματουργού Αυγούστου Στρίντμπεργκ ανεβαίνει σε σκηνοθεσία Άκι Βλουτή με τον ίδιο και την Δήμητρα Χατούπη στους πρωταγωνιστικούς ρόλους, σε παραγωγή της Εταιρείας Συν-Επί, από 25 Οκτωβρίου στο Θέατρο Άλφα, 28ης Οκτωβρίου (Πατησίων) 37 & Στουρνάρη 51. ΣχετικάΆρθρα Θριαμβευτική «Ορέστεια» στην Επίδαυρο 16 Ιουλίου 2024 «Σαν παλιό σινεμά» στις γυναικείες φυλακές Κορυδαλλού … Συνεχίστε να διαβάζετε το “O πατέρας” στο Θέατρο Άλφα.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί