“Ο κουρέας της Σεβίλλης” στο Θέατρο Ακροπόλ
Η «ΘΕΑΜΑ ΑΚΡΟΠΟΛ» παρουσιάζει τον «ΚΟΥΡΕΑ ΤΗΣ ΣΕΒΙΛΛΗΣ» του Μπομαρσέ, με το Βασίλη Χαραλαμπόπουλο, σε σκηνοθεσία Σοφίας Σπυράτου, στο θέατρο Ακροπόλ. ΣχετικάΆρθρα Θριαμβευτική «Ορέστεια» στην Επίδαυρο 16 Ιουλίου 2024 «Σαν παλιό σινεμά» στις γυναικείες φυλακές Κορυδαλλού 14 Ιουλίου 2024 Οι παραγωγές της Στέγης ταξιδεύουν 13 Ιουλίου 2024 Η Σοφία Σπυράτου στήνει φέτος μία παράσταση κωμική, … Συνεχίστε να διαβάζετε το “Ο κουρέας της Σεβίλλης” στο Θέατρο Ακροπόλ.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί