Ο φάρος: Πάρτι για την πρεμιέρα στο Salon de Bricolage
Στην ιδιωτική λέσχη Salon de Bricolage βρέθηκαν, ως μέλη της λέσχης, οι συντελεστές της παράστασης «Ο Φάρος» σε σκηνοθεσία Κωνσταντίνου Μαρκουλάκη, για την πρεμιέρα της επιτυχημένης παράστασης που συνεχίζεται για δεύτερη χρονιά στο θέατρο Αθηνών ΣχετικάΆρθρα Το καλοκαιρινό ραντεβού των cigar lovers 14 Ιουλίου 2024 Μια έκθεση για την Τέχνη στην περίοδο της χούντας 13 … Συνεχίστε να διαβάζετε το Ο φάρος: Πάρτι για την πρεμιέρα στο Salon de Bricolage.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί