Η επίσημη ανακοίνωση για τη συναυλία της Άντζελας Δημητρίου που δεν ολοκληρώθηκε λόγω βροχής
Η μεγάλη συναυλία της Άντζελας Δημητρίου, στο Βεάκειο Θέατρο Πειραιά για τα 40 χρόνια της μουσικής της διαδρομής, τα έσοδα της οποίας θα διατεθούν εξ ολοκλήρου στους πυρόπληκτους, απέδειξε ότι η αγάπη του κόσμου για την ερμηνεύτρια περισσεύει. ΣχετικάΆρθρα Θριαμβική έναρξη για το 1ο Φεστιβάλ Παραμυθιάς -Αποκλειστικότητα- 16 Ιουλίου 2024 Οι Duran Duran στην Αθήνα … Συνεχίστε να διαβάζετε το Η επίσημη ανακοίνωση για τη συναυλία της Άντζελας Δημητρίου που δεν ολοκληρώθηκε λόγω βροχής.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί