Κάπως έτσι ήταν τα δημοσιεύματα που έγραφαν για τον χωρισμό της ΑΝΝΑΣ ΒΙΣΣΗ με τον Γιώργο Νταλάρα. Διαβάστε τι έγραφε η Κική Σεδίτσα στη ΜΑΝΙΝΑ για το τέλος της σχέσης, με τίτλο: ”Ως εδώ ήταν ο Γιώργος με την Αννούλα”…
“Ο Γιώργος Νταλάρας και η Άννα Βίσση χώρισαν. Το ειδύλιο που ποτέ δεν παραδέχτηκαν, αλλά είναι σε όλους γνωστό, πήρε άδοξα τέλος. Τώρα η νεαρή Κυπριοτοπούλα κυκλοφορεί μελαγχολική. Όσο για εκείνον; Κάποια καινούρια αγάπη τον πολιορκεί! Ασφαλώς κι εκείνη κάποτε θα τον ξεχάσει”.
Περασμένοs και εντελωs ξεχασμένοs τελικά…Oπως και ξεπερασμένος..
Σχόλια για αυτό το άρθρο