Tη μαγευτική Σαντορίνη διάλεξε ο πρωθυπουργός Κυριάκος Μητσοτάκης για να στείλει το μήνυμά του σε όλον τον κόσμο προκειμένουν να επισκεφθούν τη χώρα μας για διακοπές. Είμαστε ήδη hot destination και η Σαντορίνη είναι από τα δημοφιλέστερα νησιά στον πλανήτη. Στο μοναδικό ηλιοβασίλεμα πόζαραν η Μαρέβα Μητσοτάκη και η Τζένη Μπαλατσινού. Δύο δυναμικές γυναίκες με αληθινό στιλ. Φυσικά φόρεσαν Zeus&Dione που ταίριαζε απόλυτα με το setting.
Οι φωτογραφίες είναι από τον προσωπικό λογαριασμό της Τζένης.
Σχόλια για αυτό το άρθρο