Με μια φωνή, όλοι εμείς, σου λέμε Ελλάδα μας μπορείς! Με αυτά τα λόγια ο Σάκης Ρουβάς έκλεισε το εορταστικό πρόγραμμα στο Καλλιμάρμαρο, μετά την ολοκλήρωση της τελετής παράδοσης της Ολυμπιακής Φλόγας. Όλος ο κόσμος που βρέθηκε στο Παναθηναϊκό Στάδιο, ένωσε τη φωνή του με τη φωνή του κορυφαίου Έλληνα σταρ κι όλοι μαζί φωνάξαμε Ελλάδα Μπορείς!
Αν και η μετάδοση της τελετής, προβλήθηκε απευθείας από τη δημόσια τηλεόραση, η μετάδοση σταμάτησε πριν ολοκληρωθεί το εορταστικό μέρος και σας έχουμε το φινάλε.
Δείτε το βίντεο με το απόσπασμα
![](http://assets.pinterest.com/images/pidgets/pinit_fg_en_round_red_16.png)
![KODAK Digital Still Camera](https://cosmopoliti.com/wp-content/uploads/2016/04/16-2.jpg)
Σχόλια για αυτό το άρθρο