![CYMERA_20131019_153309](https://cosmopoliti.com/wp-content/uploads/2013/10/CYMERA_20131019_153309.jpg)
Ουφ! η εξεταστική τελείωσε, τα Γιάννενα είναι ηλιόλουστα (σπάνιο φαινόμενο), τί άλλο θέλεις ένας φοιτητής για να απολαύσει τον καφέ του; Αν και ήμουν αρκετά ξενυχτισμένος λόγω του τελευταίου μαθήματος, δεν έχασα την ευκαιρία να επισκεφθώ το απόλυτο cafe-bar της πόλης εν ονόματι “Au Bar” το οποίο βρίσκεται ακριβώς στο κέντρο της πόλης λίγο βήματα πιο κάτω από το σπίτι μου.
![CYMERA_20131019_141853](https://cosmopoliti.com/wp-content/uploads/2013/10/CYMERA_20131019_141853.jpg)
Πρόκειται για ένα αρκετά ζεστό και “στυλάτο” χώρο όπου μπορείς να απολαύσεις υπέροχο μεξικάνικο καφέ, πεντανόστιμα πιάτα ή το ποτό σου. Πώς σας φαίνεται; Αν βρεθείτε στην πόλη των Ιωαννίνων μην ξεχάσετε να το επισκεφθείτε.
![CYMERA_20131019_141402](https://cosmopoliti.com/wp-content/uploads/2013/10/CYMERA_20131019_141402.jpg)
![CYMERA_20131019_161408](https://cosmopoliti.com/wp-content/uploads/2013/10/CYMERA_20131019_161408.jpg)
Σχόλια για αυτό το άρθρο