Τη μεγάλη της συναυλία στο Ηρώδειο πραγματοποίησε η Monika και έδωσε επί σκηνής τον καλύτερο της εαυτό. Η Monika η οποία έχει αγαπηθεί από το κοινό για το ιδιαίτερο της στυλ, τραγούδησε ζωντανά τις μεγάλες της επιτυχίες της με τον κόσμο να σιγοντάρει μαζί της.
Στο Ηρώδειο ο φωτογραφικός φακός εντόπισε το Λάκη Λαζόπουλο ο οποίος έχει δηλώσει θαυμαστής της Monika. Η Monika εμφανίστηκε on stage πιο ανανεωμένη από ποτέ, φορώντας μαύρη φούστα, λευκό top αλλά και μαύρα αρβυλάκια που ταίριαζαν ιδανικά με το μουσικό ύφος της τραγουδίστριας.
![10566641_678884298852355_471015647_n](https://cosmopoliti.com/wp-content/uploads/2014/07/10566641_678884298852355_471015647_n.jpg)
Σχόλια για αυτό το άρθρο