Για την παράσταση, τα είπαμε. Δείτε κι άλλες φωτογραφίες, μόνο στο cosmopoliti και θα προσπαθήσω να σας μεταφέρω το κλίμα μόλις τέλειωσε το έργο, και είχαμε μείνει όλοι frozen! Aίσθηση προκάλεσε ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης με την εμφάνισή του .Ο ξανθός πλέον ..
Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης, διάλεξε την επίσημη πρεμιέρα του <> για να κάνει την πρώτη του εμφάνιση με το νέο look. Η αλλαγή πάντως, έγινε για τα νέα θεατρικά του σχέδια. Και ξανθός και κούκλος!
Η Παναγιώτα Βλαντή ήταν πιο λαμπερή από ποτέ και όλα τα βλέματα ήταν πάνω της. Μιλούσε με όλους, περισσότερο όμως με την Αντιγόνη Δρακουλάκη και τον Αργύρη Γκαγκάνη, που έπαιζαν μαζί μέχρι πριν λίγο καιρό.
Ο Πάνος Κοκκινόπουλος ήταν ιδιαίτερα χαρούμενος και δέχοταν τα συγχαρητήρια όλων. Η ”Τζία” Ράνια Παπαδάκου έκανε συνεχώς πλάκα και πείραζε τον Βασίλη Ρίσβα, ενώ όλοι οι συντελεστές κι οι συνεργάτες ήταν ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα.
Σχόλια για αυτό το άρθρο