Ο ΣΠΥΡΑΚΟΣ (όπως τον αποκαλούν οι φίλοι του) είναι πολύ αγαπητός, όχι μόνο στον κόσμο που τον παρακολουθεί στο θέατρο και στην τηλεόραση, αλλά και στον καλλιτεχνικό χώρο. Τον λατρεύουν και τον εκτιμούν, γιατί εκτός της σημαντικής βοήθειας που προσφέρει όπου μπορεί, έχει ..
σωστές απόψεις για όσα συμβαίνουν στη χώρα μας, Δεν χάνει ποτέ το κέφι του και την διάθεσή του, αγαπά τους ηθοποιούς και τα παπαγαλάκια του, που τα φροντίζει καθημερινά. Το πάρτυ του ήταν από τις πιο κεφάτες βραδιές φέτος. Όσοι βρέθηκαν εκεί, διασκέδασαν πραγματικά, σαν τον παλιό καλο καιρό…Νά’ σαι πάντα καλά Σπυράκο, και να γιορτάζεις κάθε χρόνο, παρέα με τους αγαπημένους σου φίλους!
Σχόλια για αυτό το άρθρο