Σάββατο 20 Μαϊου 1995, στο σόου Με Αγάπη Άννα με την Άννα Βίσση, μια καινούρια ενότητα -που αργότερα θα γίνει ξεχωριστή εκπομπή- κάνει την εμφάνισή της. Ταξί ο τίτλος και παρουσιαστής ο Μάρκος Σεφερλής! Δείτε την Άννα Βίσση να καλωσορίζει τη νέα ενότητα και το Μάρκο Σεφερλή στα πρώτα πλάνα στο Ταξί!
Διαβάστε επίσης:
- Η Άννα Βίσση live στο κορυφαίο καλοκαιρινό party @Island Για τρίτη χρόνια, η Άννα Βίσση σε μία μοναδική συναυλία στο Island της Αθηναϊκής Ριβιέρας. Έχοντας στο πλευρό της 11 ανεπανάληπτους μουσικούς και δύο ταλαντούχους…
- Αποθέωση για την Άννα Βίσση στο φινάλε της φετινής… Φινάλε της τέταρτης χρονιάς στο Hotel Ερμού έκανε η Άννα Βίσση και ετοιμάζεται ήδη για την επόμενη. Οι βραδιές ήταν…
- Το φαινόμενο Άννα Βίσση και μια βραδιά στο καμαρίνι… Η Άννα Βίσση είναι σπάνιο φαινόμενο ανθρώπου με καλοσύνη, μια γυναίκα γεμάτη αισιοδοξία και θετική σκέψη για όλα και επίσης,…
- Άννα Βίσση – Γιώτα Γιάννα: δείτε το βίντεο κλιπ από… Η κορυφαία συνεργασία απέκτησε εικόνα!
- ‘Aννα Βίσση: Ηλιοτρόπια-Η νέα της επιτυχία απέκτησε… Η Άννα Βίσση παρουσιάζει το music video της νέας της επιτυχίας «Ηλιοτρόπια» και μας ταξιδεύει με το μοναδικό της τρόπο…
Σχόλια για αυτό το άρθρο