O Γιάννης Αντετοκούνμπο και ο Στέφανος Τσιτσιπάς, τα δύο μεγαλύτερα brand name του ελληνικού αθλητισμού παγκοσμίως, μαζί με τον πρώην κάτοχο του παγκόσμιου ρεκόρ εφήβων στο επί κοντώ, Εμμανουήλ Καραλή, έκαναν κοινή έξοδο στη νυχτερινή Αθήνα. Οι συλλεκτικές φωτογραφία ανέβηκαν στο twitter και στο instagram.
What did I get myself into😂😂 pic.twitter.com/wE1ATVJ2vb
— Giannis Ugo Antetokounmpo (@Giannis_An34) October 15, 2020
Σχόλια για αυτό το άρθρο