Θέλετε να πλησιάσετε τον ΚΩΣΤΑ ΜΑΡΤΑΚΗ και δεν ξέρετε τον τρόπο; Διαβάστε ένα δημοσίευμα του 2006 για τον αγαπημένο του κόσμο, κάποια θα ισχύουν ακόμα. Ας πούμε, η καθημερινή γυμναστική για να είναι σε καλή φόρμα, πράγμα απαραίτητο για τα σώου που ”ονειρεύεται να κάνει στο μέλλον” ισχύει. Και γυμνάζεται και σε καλή φόρμα είναι! Τον ελεύθερο χρόνο του ακούει..
cd αγαπημένων του καλλιτεχνών, όπως ο Πάριος, η Βίσση, η Αλεξίου, ο Χατζηγιάννης και ο Ρέμος. Ίσως τώρα να είναι περισσότεροι οι αγαπημένοι του τραγουδιστές, αλλά λιγότερος ο ελεύθερος χρόνος…Δε λέει ποτέ όχι στη σοκολάτα, ασχολείται με το μπάσκετ, του είναι απαραίτητος ο ύπνος για να ξεκουράζει τις φωνητικές του χορδές και το γούρι του είναι ένα γαλάζιο κομποσκοίνι που είχε αγοράσει τότε, στη Μύκονο. Θαλάσσια σπορ και κρυστάλλινες παραλίες, είναι οι ιδανικές διακοπές για τον Κώστα. Αφού διαβάσατε τα favorite things, είστε πλέον έτοιμες να τον πλησιάσετε και να τον γνωρίσετε καλύτερα. Μην ξεχάσετε τη σοκολάτα, το πιο γλυκό κομμάτι της ζωής του!
Σχόλια για αυτό το άρθρο